JUMPKING batutų privalumai:

• Storas rėmas – tvirtas galvanizuotas plienas, padengtas dažais milteliniu būdu, unikali konstrukcija ties T formos detalėmis be tradicinių suvirinimo siūlių, papildomai sutvirtinta atramomis, 5 atraminės kojos didesniam stabilumui užtikrinti! Ši unikali konstrukcija yra užpatentuota patentais DE602006006495D1, EP1721640B1, US7628731!

• Tvirtas matracas – ypatingai patvarus 100% polipropilenas permatronas su ekstra stipriomis siūlėmis!

• Išgaubtos formos tinklo strypai – ilgiau tarnauja tinklas, kuris yra iš vidinės pusės – saugiau vaikams, nes mažiau kontakto šokinėjant!

• Spyruoklių apdangalas, tvirtinamas iš lauko pusės – mažiau dėvisi, mažiau mindomas!

• Galvanizuotos spyruoklės Eurospring TM kabinamos unikaliu patentuotu būdu iš rėmo viršaus ir apačios tam, kad tolygiau paskirstytų apkrovimą, kas gerina šuoliuko kokybę!

• Gamyklinė garantija rėmui 5 metai. Taip pat Jumpking batutams suteikiamas ir pogarantinis aptarnavimas.

• Visus batutus pristatome nemokamai!

• Daugeliui batutų pristatymas tik 1-2 dienos.

Rinkdamiesi batutą, apsispręskite, kiek dažnai juo naudositės. Pasidomėkite, kokį šokiko svorį jis atlaiko. Jei planuojate šokinėti dažnai ir ne po vieną, intensyviai sportuoti, rekomenduotume iki 180 kg svorį atlaikančius batutus. Jei batutą naudos vaikai, jis stovės prie namo, kieme, jums būtų tinkami iki 120 kg atlaikantys modeliai. Tačiau batutas paprastai yra ilgalaikis pirkinys, dėl to turėtumėte numatyti, kaip pasikeis jūsų vaikų svoris po 5-10 metų. Rekomenduotume neviršyti batuto svorio limitų; jei batutu naudosis keli vaikai vienu metu, turėtumėte sudėti vaikų svorį. Atkreipkite dėmesį ir į batuto skersmens dydį, spyruoklių skaičių bei jų ilgį, nes nuo to taip pat priklauso kiek šokimo galimybių jūs turėsite. Kuo ilgesnės spyruoklės (ilgiausios – 215 mm, vidutinės – 175 mm), tuo jūsų šuolis bus aukštesnis, apytiksliai 2 m. Kuo spyruoklių daugiau, tuo labiau batutas leis jums „išsisupti“ ir tuo aukščiau pakilsite. Dažniausiai didžiausias spyruoklių skaičius yra 96 vienetai. Pasidomėkite ar batutai yra sertifikuoti, pvz. TUV, AIB, ASTM sertifikatais, atitinka Europos Bendrijos žaislų saugumo standartus, kas yra batuto gamintojai, nes nuo to priklauso kaip ilgai jie tarnaus. Metalinės batuto konstrukcijos turėtų būti cinkuotos, tokiu būdu apsaugotos nuo rūdijimo, drėgmės, laikant batutą ištisus metus lauke. Šokinėjimui skirto matraco medžiaga turėtų būti daugiasiūlė, kad lengvai nepraplyštų, o apsauginis rėmo apdangalas, saugantis šokiką nuo atsitrenkimo į spyruokles, būtų padengtas storu putplasčio sluoksniu. Pasiteiraukite, ar batutams suteikiama garantija, pogarantinė priežiūra, ar galėsite įsigyti visas batutams reikalingas atskiras dalis. Jeigu leidžiama, išbandykite batutą, pašokinėkite, įsitikinkite ar jis tvirtas, kaip aukštai jis jus iškelia.

Jei planuojate įsigyti pigų batutą prekybos centre, būkite atidūs! Dažnai gamintojas (paprastai Kinija), taupydamas sąnaudas, naudoja labai prastos kokybės medžiagas, dėl ko ir pardavimo kaina būna nedidelė. Tačiau per tikrai trumpą laiką, pirkėjai nusivilia, nes batuto matracas suplyšta, rėmas susilanksto, spyruoklės sutrūksta, itin plona apsauga ant spyruoklių susidėvi, jos išlenda pro plyšius ir batutas tampa nesaugus. Per eturiolika darbo metų esame susidūrę su klientais, kurie norėtų pasikeisti detales, tačiau jų pirktų modelių ir ypač jų atsarginių detalių mes neturime. Tokiu būdu, pvz. sutrūkus dažniausiai 10-12 cm spyruoklėms (kurios realiai nei išmeta aukštai, nei yra apsaugotos nuo rūdijimo) ar suplyšus kitoms dalims, batuto praktiškai nebe panaudosi, nes paprasčiausiai jų nebus kuo pakeisti. Taigi, siūlome investuoti į Jūsų šeimos pramogas ilgiems metams, įsigyti tuos batutus, kurie yra tikrai kokybiški ir saugūs, o ilgainiui naudojant, pasikeisti susidėvėjusias detales naujomis, kurių visada galėsime pasiūlyti!

Apvalūs batutai labiausiai tinkami jaunesniems, nepatyrusiems, mėgstantiems atlikinėti įvairiausius judesius šokinėtojams. Batutai aukštai išmeta ir grąžina šokinėtoją atgal į centrą. Stačiakampio formos batutai labiau yra skirti vyresniems, daugiau patirties turintiems šokinėtojams. Abiejų formų batutai puikiai lavina raumenis, koordinaciją. Fitneso pratimams atlikti rekomenduojami nedideli apvalūs batutai.

Rekomenduojame vienam. Tačiau, jei jūs būsite įsigiję didesnį batutą, pvz., 3.70 m ar 4.30 m skersmens, be to turėsite apsaugos tinklą, batutu galės naudotis ir keli asmenys vienu metu. Vis dėlto jūs turėtumėte paisyti svorio limitų ir, be abejo, nuolat prižiūrėti šokinėjančius vaikus.

Batutai yra visiškai saugūs, jei jūs laikysitės saugos reikalavimų. Daugelis teigia, kad batutai yra saugesni net už dviračius. Vaikai greitai įsidūksta ir turi būti nuolat prižiūrimi, ypatingai, jei ant batuto šokinėja ne vienas vaikas. Apvalūs batutai leidžia šokinėtojui išsilaikyti batuto viduryje. Daugiausia susižalojama ant batuto, o ne nukritus nuo jo. Prieš kiekvieną naudojimą, patariama gerai apžiūrėti batutą. Pritvirtinti apsauginį rėmo apdangalą, jeigu būtina – apsaugos tinklą. Pastebėjus įplyšusį ar kitaip sugadintą matracą, spyruoklę ar apsauginį rėmo apdangalą, reiktų nedelsiant jį pakeisti. Patariama nenaudoti batuto, kai jis šlapias ar esant vėjuotam orui. Šokinėtojai turėtų užlipti ir nulipti kopėtėlėmis, o ne šokti ant ar nuo batuto. Nesileiskite ant galvos ar kaklo, nesiverskite per galvą (salto), ypač atgal, jei nesate patyręs ir dar neturite pradinių šokinėjimo įgūdžių. Nenaudokite batuto kaip tramplino, šokdami ant kitų daiktų. Asmenys, kurie yra pavartoję alkoholio ar narkotinių medžiagų, neturėtų naudotis batutu.

Įvertinkite, kokio dydžio batutas tilps jūsų kieme – 3 m, 3.70 m, 4.30 m. Virš batuto turėtų būti ne mažesnė nei 7 metrų erdvė.Aplink batutą neturi būti jokių pavojingų daiktų, kaip: elektros laidų, medžių, laisvalaikio priemonių (sūpynių, baseinų), tvorų. Batutas statomas ant lygaus paviršiaus, gerai apšviestoje vietoje, po juo neturi likti jokių pašalinių daiktų.

Žinoma, jei žemė yra nusausinta ir oras tinkamai ventiliuosis po batutu. Siūlome ir įkasamus į žemę batutus, kurie pritaikyti būti šiomis sąlygomis ir puikiai tarnauja, daugiau /Įleidžiami į žemę batutai/.

Jei yra prognozuojamas stiprus vėjas, vėtra, audra, batuto nerekomenduojama palikti lauke. Jei greitai jo išmontuoti nėra galimybių, patartume bent jau nuimti šokinėjimui skirtą matracą, nes stiprus vėjas batutą gali pakelti iš apačios ir nusviesti tolyn, taip pažeidžiant rėmą ar kitas dalis, suplėšant matracą. Jei gyvenate vėjuotesnėje vietovėje, galite naudoti /Batuto tvirtinimo prie žemės komplektą/.

Batutai turi galvanizuotas visas metalines konstrukcijas ir spyruokles, apsaugotas nuo rūdijimo ir drėgmės, šokinėjimui skirtas matracas ir rėmo apdangalas yra iš polipropileno ar PVC medžiagos, apsaugotos nuo UV spindulių. Apsauga nuo kritulių batutą išlaikys švarų ir visada paruoštą naudojimui. Batutas gali stovėti lauke esant pliusinei temperatūrai.

Batutas yra ypatingai maloni pramoga. Įdėdamas labai mažai pastangų, žmogus iššoka taip aukštai, kad praktiškai nejaučia žemės traukos. Kelių sekundžių šuolyje jūsų kūnas bus besvoris ir turės 3 kg jėgą. Tai stimuliuoja kraujotaką, kvėpavimą, kiekvieną kūno dalelę. Jūs turite ypatingai susikoncentruoti, kad nenukristumėte, tai reikalauja išmokti tinkamai valdyti kūną, raumenis, regėjimą. Norisi kartoti šuolius dar kartą ir vis iš naujo, mėginti iššokti ir nusileisti vis meistriškiau. Ilgainiui šokinėjant, ypač vaikams, tvirtėja pėdos raumenys, formuojasi pėdos skliautas, tai ypatingai aktualu ortopedinių problemų turintiems vaikams. Jūsų naujasis batutas bus beprotiškai populiarus šeimoje, tarp draugų ir svečių! Batutų garantija Jumpking JumpPOD, Pro-Line – 5 metai rėmui, 12 mėn. kitoms dalims. Mini Bazoongi batutams – 12 mėnesių. Pripučiamiems batutams Avyna – 12 mėnesių.

Visos užsakytos Jumpking.lt prekės telefonu, elektroniniu paštu info@batutai.lt ar per užsakymų krepšelį www.Jumpking.lt pristatomos per transporto kurjerius, Lietuvos paštą ar Post24 paštomatų sistemą, per keletą dienų.

Prekės pristatomos NEMOKAMAI.

MALONIAI KVIEČIAME!

Prekes užsakytas Jumpking.lt siūlome įsigyti, išsirinkus Jums patogesnį būdą.

1. Apmokėjimas naudojant „Paysera“ bankinę sistemą:

Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į „Paysera“ sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per „Paysera“ Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB Luminor Bank bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Šiaulių bankas. Prekės pristatomos NEMOKAMAI.

2. Apmokėjimas bankiniu pavedimu:

Užsisakyti prekes telefonu, elektroniniu paštu info@jumpking.lt, ar per užsakymų krepšelį www.Jumpking.lt, apmokėti Jums atsiųstą elektroniniu paštu išankstinę sąskaitą bankiniu pavedimu ir prekes gauti NEMOKAMAI jūsų nurodytu adresu per transporto kurjerius UAB Venipak, UAB DPD Lietuva arba Lietuvos paštą ar paštomatą per keletą dienų.

3. Apmokėjimas grynaisiais pinigais per kurjerį:

Užsisakyti prekes telefonu, elektroniniu paštu info@jumpking.lt, ar per užsakymų krepšelį www.Jumpking.lt, ir prekes gauti jūsų nurodytu adresu per transporto kurjerius per keletą dienų. Prekės pristatomos NEMOKAMAI, už C.O.D. (Cash on delivery) paslaugą mokestis neimamas.

4. Apmokėjimas grynaisiais pinigais:

Atvykti pas mus į sandėlį, Gaižiūnų g. 4, Kaune, ir už prekes atsiskaityti grynaisiais pinigais vietoje. Prieš atvykdami į sandėlį, maloniai prašome pranešti iš anksto!

5. Apmokėjimas lizingu:

Prekes galite pirkti ir išsimokėtinai per „SB lizingas“. Daugiau informacijos, susisiekus su mumis bei banko svetainėje www.sblizingas.lt

MALONIAI KVIEČIAME!